0534 873 91 93 0505 977 60 70 info@grandaluminyum.com
GRAND ALÜMİNYUM •  LOGO
Anasayfa / Alüminyum Korkuluk Sistemleri

Alüminyum Korkuluk Sistemleri

Alüminyum Korkuluk Sistemleri

Grand Alüminyum | Saray fatih Mahallesi Ertuğrul Gazi Sokak No: 12/B Pursaklar / Ankara | 0534 873 91 93 | 0505 977 60 70

Grand Alüminyum olarak en güzel ve güvenliğinizi sağlayacak olan korkuluk sistemlerinin imalatını uygun fiyatlarla yapıyoruz.

Alüminyum Korkuluk Sistemleri

Korkuluk sistemleri özellikle yüksek alanlarda güvenlik sağlamak ve belirli bir düzen oluşturmak için kullanılmaktadır. Ancak son yıllarda estetik kaygılarla da tercih edilmektedir. Alüminyum korkuluk sistemlerinin yüzlerce farklı modeli bulunmaktadır. Bu da hemen herkes tarafından beğenilmesini ve tercih edilmesini sağlamaktadır.

 

Alüminyum Korkuluk Emniyet Sistemleri

 

Alüminyum korkuluk sistemleri birçok merdiven balkon gibi alanda kullanılmaktadır. Kullanıldığı yere göre birden dörde kadar farklı sayıda emniyet hattı montajı ile yapılmaktadır. Emniyet hattı korkuluğun zemin ile en üst kısmı arasında yerleştirilen yatay desteklerdir. Bu destekler özellikle çocukların ve evcil hayvanların korunmasında önemli rol oynamaktadır.

 

Alüminyum Korkuluk Fiyatları

 

Alüminyum korkuluk sistemleri kare ve yuvarlak küpeşte ve dikmelerden imal edilebilmektedir. Tercihe göre farklı renklerde imal edilen Alüminyum korkuluk sistemleri açık alanda korozyona karşı dirençli olduğu için en çok tercih edilen modeller arasındadır. Bağlantı elemanları ve Alüminyum parçalar özel kaplamalar ile paslanmaz bir şekilde üretilmektedir. Bu sayede yağmur, kar gibi yıpratıcılara karşı oldukça dayanıklıdır. Alüminyum korkuluk m2 fiyatı kullanılan profil, bağlantı elemanları ve emniyet hattı sayısında göre değişiklik göstermektedir.

 

Grand Alüminyum Korkuluk Sistemleri

 

Grand Alüminyum olarak imalat ve montajını gerçekleştirdiğimi Alüminyum korkuluk sistemleri ile hem güvenliğinizi arttırıyor hem de estetik çözümler sunuyoruz. Alüminyum korkuluklar estetik açıdan en iyi korkuluk çözümünü sunan uzun ömürlü korozyona dayanıklı sistemlerdir. Alüminyum korkuluk sistemleri için Grand Alüminyum firmamız ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Grand Alüminyum | Alüminyum Doğrama Sistemleri için bilgi alabilirsiniz.